Методична діяльність


Цікава морфологія (вправи з ключами)    Дана робота містить 340 вправ з ключами при вивченні частин мови в 6-7класах. Творчі завдання мають на меті перевірити знання учнів, повторити вивчений матеріал, відпрацювати щойно вивчену орфограму, вмотивувати вивчення нового матеріалу, використати виховний потенціал вислову.
    Вправи із ключами спрямовані на піднесення культури української мови,  їх можна використати як для індивідуальної, групової, так і для фронтальної роботи з учнями, для самостійної роботи учнів із мовним матеріалом.
    Для учнів, учителів-філологів та всіх, хто бажає поринути у світ українського слова, збагатити мовний 
кругозір. 


Цікава морфологія 

(відповіді до вправ з ключами)    Дана робота містить відповіді до вправ з ключами при вивченні частин мови в 6-7 класах.
    Розроблені мною ключі-відповіді полегшать роботу вчителя при перевірці виконання вправ учнями.
  
  

Числівник. Міні-підручник. 6 клас   Міні-підручник укладений відповідно до програми «Програма для загальноосвітніх навчальних закладів із українською мовою навчання «Українська мова. 5-9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання» /Укладачі: Г.Т.Шелехова, М.І.Пентилюк, К.В.Таранік-Ткачук, Т.Д.Гнаткович, В.І.Новосьолова, Н.Б.Коржова/» з метою вивчення, закріплення та узагальнення вивченого матеріалу на уроках української мови з теми «Числівник».
    Вивчення числівника передбачає формування умінь розпізнавати числівники, розрізняти числівники та інші частини мови, які виражають числове значення, правильно утворювати відмінкові форми числівників, правильно використовувати в мовленні числівники; правильно вживати числівники на позначення дат, часу, виражати орієнтовну кількість за допомогою поєднання кількісного числівника й іменника; знаходити вивчені орфограми, пояснювати їх за допомогою правил.
    Міні-підручник містить 11 параграфів, у яких вміщено різнорівневі диференційовані вправи, додатковий пізнавальний матеріал, тестові завдання для самоконтролю та ключ до завдань.
Міні-підручник може бути корисним і цікавим  для учнів шостого класу та стати в пригоді як досвідченому вчителю, так і молодому спеціалісту.

Посібник-помічник з української літератури "На допомогу учневі" для 8 класу

    Посібник-помічник з української літератури "На допомогу учневі" складений відповідно до програми "Українська література. 5-12 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів / Автори Р.В.Мовчан, Н.В.Левчик, О.А.Камінчук, М.П.Бондар, О.Б.Поліщук, М.М.Сулима, Л.П.Шабельникова, В.М.Садівська. Керівник проекту М.Г.Жулинський. За загальною редакцією Р.В.Мовчан. - К., Ірпінь: Перун, 2005. - 201 с. з метою вивчення, закріплення та узагальнення вивченого матеріалу на уроках української літератури у 8 класі протягом навчального року.
    Посібник складений з 6 розділів, де до кожної теми певного розділу вміщено цікавий матеріал, запитання, тести, кросворди, що допоможе восьмикласникам глибше осмислити літературну творчість, закріпити опрацьований матеріал.
    Посібник-помічник "На допомогу учневі" стане протягом навчального року справжнім помічником учителя й учнів для кращого засвоєння програмового матеріалу 8 класу. 


Посібник-помічник з української літератури "На допомогу учневі" для 9 класу


Посібник-помічник з української літератури "На допомогу учневі" складений відповідно до програми "Українська література. 5-12 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів / Автори Р.В.Мовчан, Н.В.Левчик, О.А.Камінчук, М.П.Бондар, О.Б.Поліщук, М.М.Сулима, Л.П.Шабельникова, В.М.Садівська. Керівник проекту М.Г.Жулинський. За загальною редакцією Р.В.Мовчан. - К., Ірпінь: Перун, 2005. - 201 с. з метою вивчення, закріплення та узагальнення вивченого матеріалу на уроках української літератури у 9 класі протягом навчального року.Посібник складений з 6 розділів, де до кожної теми певного розділу вміщено цікавий матеріал, запитання, тести, кросворди, що допоможе восьмикласникам глибше осмислити літературну творчість, закріпити опрацьований матеріал.Посібник-помічник "На допомогу учневі" стане протягом навчального року справжнім помічником учителя й учнів для кращого засвоєння програмового матеріалу 9 класу.


Посібники українська мова та 

література конспекти уроків 5 клас. 1 семестр

 До посібників увійшли:  орієнтовне календарно-тематичне планування;  розробки уроків з української мови та літератури для 5 класу, які ґрунтуються на засадах компетентнісного, особистісно орієнтованого і діяльнісного підходів до навчання, які допоможуть учителям-словесникам реалізувати один із основних принципів сучасної школи – навчити школяра самостійно, під керівництвом учителя, здобувати знання.

 


13 коментарів:

 1. Лідіє Танасіївно, Ваші посібники - це один із КЛЮЧІВ до успіху вчителя на уроці. Дякую Вам!

  ВідповістиВидалити
 2. Лідіє Тонасівно, Ви Вчитель з великої літери!

  Утєшева Т.С.

  ВідповістиВидалити
 3. А як можна ознайомитися з посібниками?Була б дуже вдячна

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Надішліть свою електронну адресу і напишіть, які саме посібники Вас зацікавили.

   Видалити
 4. Шановна Лідіє Танасіївно! Як придбати Ваші посібники з цікавої морфології? Напишіть, будь ласка.Дуже-дуже потрібно!

  ВідповістиВидалити
 5. Шановна Ніно! Напишіть, хто Ви і звідки. Якщо дуже треба, надішліть свою електронну адресу.

  ВідповістиВидалити
 6. Як можна придбати посібники. дуже цікаві. svitlanasusko@gmail.com

  ВідповістиВидалити
 7. Тетяна Корнійчук27 серпня 2018 р. о 06:48

  Як придбати Ваші посібники?

  ВідповістиВидалити
 8. Тетяна Корнійчук27 серпня 2018 р. о 06:51

  taniakornijshuk@bigmir.net

  ВідповістиВидалити
 9. Доброго вечора. Як можна придбати Вправи з ключами ?

  ВідповістиВидалити
 10. Добрий день! А чи можна придбати "Числівник. Міні-підручник. 6 клас" в електронному вигляді? 77maura@gmail.com

  ВідповістиВидалити